Vitajte v LienkaNalepka.Sk

Dizajn interiéru nášho domu je veľmi dôležitý, ak chceme vyjadriť svoju vlastnú osobnosť. Su ľudia ktorym sa pacia jasne farby, druhy preferujú intenzívne farby, iní dávajú prednosť moderným dizajnom alebo su aj taký ktorý chcú pokojnejšie prostredie.

Výzdoba interiéru má tisíce možnosti, ale aj tak je niekedy ťažko si vybrať tú, ktorá sa skutočne hodí do nášho domu. Môžeme meniť rôzne farby alebo nábytok, ale nakoniec si uvedomime, že ešte stále niečo chýba.
Je ťažko nájsť jednoduché riešenie, efektívne a lacnejšie. Dizajnér nam môže pomôcť s riešením, môžeme vybrať tapety alebo maľby na stenu ale každý z nich je veľmi drahý.

My pomôžeme Vám dať príjemnú atmosféru do každej domácnosti! Dekoratívne samolepky sú jednoduché, lacné a dekoratívne. Fyzicky, samolepky vyzerajú úplne rovnako, ako maľovana stena, ale ich aplikácia je oveľa jednoduchšia. Samolepky sa dáju ľahko prilepiť na stenu bez veľa vedomosti a úsilia.

Ponúkame Vám široký sortiment nástenných samolepiek v rôznych veľkostiach a farbách. Ak hľadáte nejaky dekoratívny element pre vašu obývačku alebo spálňu, pozývame Vás aby ste sa pozrely na naše portofólio s nálepkami.
Medzi našimi produktami nájdete unikátny dizajn, ktorý sa hodí do každej domácnosti. Môžete si dokonca vybrať do ktoréj miestnosti chcete to vložiť, alebo ak máte nejaký nápad, môžete nám zaslať obrázok a my budeme vyrábať vlastnú nálepku. Dostanete pokyny pre montáž nálepky, ale môžete taktiež sledovať lepenie samolepky aj na videu.


LienkaNalepka.Sk – Dekoratívne nalepky -- Nálepky na stenu - https://www.facebook.com/LienkaNalepka